.

.

98*14mm стоматолошка протетика ЅИРКААТ диск неметални пластични блокови за забен имплант Нов Материјал CAD CAM Стоматологија

98*14mm стоматолошка протетика ЅИРКААТ диск неметални пластични блокови за забен имплант Нов Материјал CAD CAM Стоматологија

DEN 2484.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Природно, Розова, Жолта, Бела
Бренд Име:
tjiris
Тип:
Протеза Adhesives
боја:
Бела, Жолта, Розова, Natrual
Дијаметар:
98mm
Дебелина:
12/14/16/18/20/22/24
Материјали:
КАТ Polyetheretherketone
Сертификат:
ISO9001, SGS, ФДУ, ROHS

Стоката во категоријата