.

.

Windows 10 DDR4 HTPC Nettop Компјутер i3 6100U i5 6200U ПРОЦЕСОРОТ со ДП HDMI SIM слот поддршка за 4g 3g rj45 десктоп fanless мини pc

Windows 10 DDR4 HTPC Nettop Компјутер i3 6100U i5 6200U ПРОЦЕСОРОТ со ДП HDMI SIM слот поддршка за 4g 3g rj45 десктоп

DEN 7392.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
4G RAM МЕМОРИЈА 64G SSD, 4G RAM МЕМОРИЈА 128G SSD, 4G RAM МЕМОРИЈА 256G SSD, 8G RAM МЕМОРИЈА 64G SSD, 8G RAM МЕМОРИЈА 128G SSD, 8G RAM МЕМОРИЈА 256G SSD, 8G RAM МЕМОРИЈА 512G SSD, НЕ RAM МЕМОРИЈА НЕМА SSD
Пакет:
i3 6100U, i5 6200U
Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Процесор Модел:
i3 6100U i5 6200U
Процесор Главниот Фреквенција:
2.3 GHz,2.5 GHz
Процесор Бренд:
Intel
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Број На Модел На:
n18
Употреба:
Мултимедијални
Бренд Име:
kingdel
Тип:
Мини Десктоп
На Графички Картички:
Intel HD Graphics 520
Производ големина:
179*127*55.5 мм
lan:
10M/100/1000M LAN
Резолуција поддржана:
1920*1080
USB порта:
6*USB 3.0; 2*RJ45,2*COM
Случај Материјал:
Брусен Алуминиум Легура Случај
Оперативен Систем:
Стандардно
Пристаниште:
1*HDMI,1*ДП

Стоката во категоријата