.

.

beler 1Pc Црна AC 110V-220V Автомобил Конектор за запалка приклучок за Конвертор Адаптер Ѕид Моќ Штекер Приклучок за DC 12V 500mA

beler 1Pc Црна AC 110V-220V Автомобил Конектор за запалка приклучок за Конвертор Адаптер Ѕид Моќ Штекер Приклучок

DEN 155.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
beler
Напон:
12V
Од Моќ:
100-240V 50/60Hz
Име На Модел:
-
Објектот Големина:
-
Објектот Тежина:
0.07kg
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Специјални Функции:
LED индикаторот за полнење, безбедно
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал:
Пластични & Метал
боја:
Како се покаже слика
Карактеристики:
Трансформира 110-220V AC од ѕидниот приклучок во 12V DC
На текст:
100-240V 50/60Hz
Излез:
DC 12V 500mA

Стоката во категоријата