.

.

JIAYITIAN rear view camera За Хонда Спогодба 2003~2017 CCD Ноќ Визија Копија камера табличка камера камерата за рикверц

JIAYITIAN rear view camera За Хонда Спогодба 2003~2017 CCD Ноќ Визија Копија камера табличка камера камерата за рикверц

DEN 613.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
JIAYITIAN
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Водоотпорен:
IP68
Агол На Гледање:
170 степен
Номинална Напон:
DC 12V
Guiding Line:
Yes
Слика Senso:
PC7080 Сензор
Ноќ визија:
Поддршка Ноќ Визија
Одговара модел:
За Хонда Спогодба 2003~2017

Стоката во категоријата