.

.

Нови оригинал, ЗА ASUS S200 S200E X202E X201E X201EP X202EV ( Лаптоп ) Lcd Кабли LVDS Кабли Lcd Видео Екран

Нови оригинал, ЗА ASUS S200 S200E X202E X201E X201EP X202EV ( Лаптоп ) Lcd Кабли LVDS Кабли Lcd Видео Екран

DEN 126.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SAMXINNO
Број На Модел На:
X202E
батеријата на bios-от:
N0

Стоката во категоријата