.

.

Нова мода дами прибор трговија на големо жените цвет топка топка синџир џокер тип нараквица со слободни shippingSETS

Нова мода дами прибор трговија на големо жените цвет топка топка синџир џокер тип нараквица со слободни shippingSETS

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
500
Број На Модел На:
XSJB-119-Б
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
ENZE
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Othere
Метали Тип:
Други
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата