.

.

ITEUU Ретро Кожа Случај за iPhone X Случаи Картичка Слот за Висок Квалитет на Луксузни Мека Задниот Поклопец Школка за iPhone X

ITEUU Ретро Кожа Случај за iPhone X Случаи Картичка Слот за Висок Квалитет на Луксузни Мека Задниот Поклопец Школка

DEN 251.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Обичен
Бренд Име:
ITEUU
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
картичка
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Големина:
5.8 INCH
Мало Пакет:
Yes
Сцена:
Партија , Бизнис
Стил:
Ретро , Луксуз
боја:
Кафена,Темно Сива,Црвена,Жолта,Темно Сина
Материјал:
кожа
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
case171123
Состојба:
Нови 100%
Компатибилен со:
iPhone X
Пакување:
OPP вреќа
Трговија на големо:
Поддршка

Стоката во категоријата