.

.

Испраќање на бесплатни 20PCS FSB50550T Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

Испраќање на бесплатни 20PCS FSB50550T Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

DEN 756.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Состојба:
Нови
Напон:
На меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
На меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
На меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Тип:
На интегрирано коло
Примена:
електронски производи

Стоката во категоријата