.

.

42mm Core Вежба Малку за Стакло, Мермер Cermic Наслов Дупка Перфоратор полски Малку

42mm Core Вежба Малку за Стакло, Мермер Cermic Наслов Дупка Перфоратор полски Малку

DEN 94.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
42mm
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
56mm
внимание:
Не користите во калено стакло
Предлагам:
Користете го со вода за да се излади

Стоката во категоријата