.

.

28*35*45mm ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

28*35*45mm ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

DEN 115.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
28*35*45mm
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други
ID:
28mm
OD:
35mm
H:
45mm
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата