.

.

2 парчиња/многу Помине Мушка Sequins Големи Дамки На Облеката Дизајн на 3D Слон Paillette Везени Applique Diy Декорација

2 парчиња/многу Помине Мушка Sequins Големи Дамки На Облеката Дизајн на 3D Слон Paillette Везени Applique Diy Декорација

DEN 405.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Sequined
Големина:
23.5*35.5cm
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
PA16041803

Стоката во категоријата