.

.

Испраќање на бесплатни 20PCS G60N100BNTD ДА-264 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

Испраќање на бесплатни 20PCS G60N100BNTD ДА-264 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

DEN 711.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
60A 1000V
Моќ Дисипација:
На меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
На меѓународниот стандард
Број На Модел На:
G60N100BNTD
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Тип:
На интегрирано коло
Примена:
електронски производи

Стоката во категоријата