.

.

Жените памук sundress organza везови чипка со рамо-ремени се посветам на еден морал база

Жените памук sundress organza везови чипка со рамо-ремени се посветам на еден морал база

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Tassel
Sleeve Стил:
Резервоар
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Модални
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
О Деколте
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
2016 година
Комбинација:
Едно парче
Должина На Ракав:
Без ракави
Добиете модел:
Круг јака
Половината тип:
Високи половината
Облеката фуста:
поставете ја главата
Шема:
Чиста Боја
компонента содржина:
Повеќе од 95%
Материјал:
Модални

Стоката во категоријата