.

.

3d позадина фото позадина обичај дневна соба mural зголеми цвет 3d круг сликарство слика 3d ѕид mural позадина за 3d ѕид

3d позадина фото позадина обичај дневна соба mural зголеми цвет 3d круг сликарство слика 3d ѕид mural позадина за

DEN 741.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
AIBIYI
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
AI409

Стоката во категоријата