.

.

Висок квалитет со голема моќ 230W 7R YODN MSD сијалица движи главата светилка онлајн за продажба

Висок квалитет со голема моќ 230W 7R YODN MSD сијалица движи главата светилка онлајн за продажба

DEN 3360.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
BD-M280B
Име:
Yodn 230W 7R светилка
Тип:
230W 7r MSD движи главата сијалица
Место:
Orginal YODN сијалица
Сијалица Животен Век:
2000 часа светилка
Orginal:
Изработени во Тајван

Стоката во категоријата