.

.

Природни зајакот крзнени палта жените есен зима џеб тенок медиум долго целосна замервам крзнено палто outerwear женска јакна, плус големина

Природни зајакот крзнени палта жените есен зима џеб тенок медиум долго целосна замервам крзнено палто outerwear

DEN 1992.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Моден Тенок Крзно
Тип:
Тенок
Декорација:
Крзно
Материјал:
зајакот крзно
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
cockscomb
Маскирани:
No
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Број На Модел На:
FUR0002-1
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Облека Должина:
Долго
Материјал Состав:
Вистински крзно 100% природни зајакот крзно
Комбинација Крзно:
Целосна замервам зајакот крзно

Стоката во категоријата