.

.

8 МЛ Расположливиот Црно/Бело Дебело Брановидни Хартија Кафе Може да биде Исполнет во Топла Вода и Млеко, Чај, Сок од Купот 100pcs/многу

8 МЛ Расположливиот Црно/Бело Дебело Брановидни Хартија Кафе Може да биде Исполнет во Топла Вода и Млеко, Чај, Сок

DEN 1392.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитет:
300ml
Бренд Име:
LANYUNER
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Чаши
Број На Модел На:
8oz
is_customized:
Yes
Шема:
Полна Боја
Повод:
Материјал:
Cowhide хартија
Големина:
8*5.5*9 cm
јачина:
8oz(300ml)

Стоката во категоријата