.

.

Ултразвучно Паркинг Сензор Радар Детектор 96673471 Обратен Радар За Chevrolet Captiva Ултразвучно Безжичниот

Ултразвучно Паркинг Сензор Радар Детектор 96673471 Обратен Радар За Chevrolet Captiva Ултразвучно Безжичниот

DEN 266.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

OSD Language:
Hungarian,Yiddish,Icelandic,French,Welsh,Russian,Armenian,Indonesia,Italian,Russia,English,Vietnamese,Polish,Ukrainian
Бренд Име:
Malcayang
Разговор Опсег:
Стандард
Тип:
Видлив
Име На Модел:
96673471
Материјал Тип:
Мешавина
Пакет:
Пакет На Стока Според Клиентите Барања
Производителот Дел Број:
96673467 /96673464 /96673474 /96673471
Паркинг Видот На Помош:
Паркинг Сензор Систем

Стоката во категоријата