.

.

Remedios Кристал Кристал Свадба Партија Headband Дете Девојка Tiaras Круни Цвет Девојка Принцеза Headpiece w Чешел

Remedios Кристал Кристал Свадба Партија Headband Дете Девојка Tiaras Круни Цвет Девојка Принцеза Headpiece w Чешел

DEN 194.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Hairwear
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
shosixuan
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Tiaras
боја:
Транспарентна
тиара:
свадба тиара
квалитет:
Висок квалитет
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Цинк Легура

Стоката во категоријата