.

.

Испраќање на бесплатни 20PCS IXGK60N60C2D1 ДА-264 600V 75A IGBT triode

Испраќање на бесплатни 20PCS IXGK60N60C2D1 ДА-264 600V 75A IGBT triode

DEN 943.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
Напон:
600V 75A
Моќ Дисипација:
IGBT triode
Температурата На Работа:
IGBT triode
Број На Модел На:
IXGK60N60C2D1
is_customized:
Yes
Тип:
IGBT triode
Пакет:
да-264

Стоката во категоријата