.

.

Staedtler 774 триаголник пол механички молив 0.5 mm/ 0.7 mm

Staedtler 774 триаголник пол механички молив 0.5 mm/ 0.7 mm

DEN 804.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Механички Моливи,Специјални
Тип:
Посебен молив
Пакување:
Лабава
Доведе Цврстина:
HB
Број На Модел На:
774

Стоката во категоријата