.

.

DoreenBeads Јапонски Стакло Семе Мониста Извртени Bugle Паун сина За 6mm x 2mm,Дупка:0.8 mm,10 Грама(Околу 400 Компјутери)

DoreenBeads Јапонски Стакло Семе Мониста Извртени Bugle Паун сина За 6mm x 2mm,Дупка:0.8 mm,10 Грама(Околу 400 Компјутери)

DEN 62.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
B76390
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
10g
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
DoreenBeads

Стоката во категоријата