.

.

16 Задните Wiper Ножот За Опел Опел Комбо C 2001-2011 Шофершајбната ветробранското стакло Заден WindowFree превозот

16 Задните Wiper Ножот За Опел Опел Комбо C 2001-2011 Шофершајбната ветробранското стакло Заден WindowFree превозот

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
3cm
Опел Комбо-Година:
2011,2009,2010,2008,2004,2002,2003,2001,2007,2006,2005
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
Чисти пред шофершајбната
Година:
2017Year
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Материјал Тип:
Nautral гума
Опел Модел:
Комбо
Бренд Име:
toocene
Име На Модел:
TC216
оригиналниот:
NingBo Кина
Големина:
16

Стоката во категоријата