.

.

32*40*50mm ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

32*40*50mm ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

DEN 187.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
32*40*50mm
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други
ID:
32-милиметри
OD:
40mm
H:
50mm
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата