.

.

Луксузна Кожа Случај За LG G3S Мини G3 Победи D724 D722 D728 D725 Телефон Покрие Флип Стојат Capa Coque со Картичка

Луксузна Кожа Случај За LG G3S Мини G3 Победи D724 D722 D728 D725 Телефон Покрие Флип Стојат Capa Coque со Картичка

DEN 85.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
LG
Број На Модел На:
За LG G3S Мини G3 Победи D724 D722 D728 D725
Бренд Име:
DOREXLON
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Потпирач,Со Картичка Џеб
дизајн:
Егзотични,Сјајна,Jewelled,Симпатична
Големина:
Wallet Case Pouch Style & Card Slot & Stand Function
Карактеристики:
Сјајна Сјај + Магнетни Флип & Bling Дијамант
Квалитет:
AAAAAA
бои:
златниот/ сребрена/роуз /сина /виолетова
Дизајн style1:
Паричникот Торбичка Стил И Картичка & Стојат Функција
Стил на дизајн 2:
Сјајна Сјај + Магнетни Флип & Bling Дијамант
Состојба:
2016 година Нови на пазарот и Топла Продажба &2016 година
Пад На Превозот:
Поддршка
Функција 1:
Вертикална Прекривачот Со Магнетни Тока
Карактеристика 2:
Полно Тело, Заштита на Случај За LG G3S Мини G3 Победи D724 D722 D728 D725
Функција 3:
Луксузна Ретро Домот Мода Гроздобер

Стоката во категоријата