.

.

Природни Врежан 50mm Падна Розева Роза Кварц Сфера Полиран Топката Исцелување Кристал Fengshui Украс со Freeshipping SPH075

Природни Врежан 50mm Падна Розева Роза Кварц Сфера Полиран Топката Исцелување Кристал Fengshui Украс со Freeshipping

DEN 672.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема:
Маскота
Бренд Име:
yaye
Материјал:
Кристално
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Роуз Кварцен Кристал
Функција:
Сфера, топка
боја:
Пинк
Големина:
Approx 50mm
Количина:
1Piece

Стоката во категоријата