.

.

2x Племенски Тетоважа Графички Комплет Мрачно Decal Налепница Camper Ван Камион SUV Возило Винил Camaro

2x Племенски Тетоважа Графички Комплет Мрачно Decal Налепница Camper Ван Камион SUV Возило Винил Camaro

DEN 1004.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
DA0038
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Објектот Должина:
230cm
Објектот Ширина:
26cm
Бренд Име:
HotMeiNi
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Стоката во категоријата