.

.

Жешка ! Анти-статички Керамички Tweezer Електронска Цигара Отпор Жица DIY Алатка Отпорни на Топлина Меѓусебно Главата Посочи Совет

Жешка ! Анти-статички Керамички Tweezer Електронска Цигара Отпор Жица DIY Алатка Отпорни на Топлина Меѓусебно Главата

DEN 78.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
1pcs
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Големина:
12.8CM
DIY Материјали:
Металугрија
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
Анти-Статички
Тип:
пинцети

Стоката во категоријата