.

.

2017 Дете Дете Nappy Памучна долна облека за Обука Панталони Тоалет Бебе Крпа Пелена Покрие PP Панталони

2017 Дете Дете Nappy Памучна долна облека за Обука Панталони Тоалет Бебе Крпа Пелена Покрие PP Панталони

DEN 51.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Пелени
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Класификација:
Пелена
Количина:
1
Соодветна тежина:
5-12 kg
Бренд Име:
Kacakid
Број На Модел На:
Други

Стоката во категоријата