.

.

4 Парчиња (Без Рамка) Врвот убава на изгрејсонце, Модерен Дом Декорација Дневна Соба или Спалната соба Платно Печатење на Слика на Ѕид слика -34762-

4 Парчиња (Без Рамка) Врвот убава на изгрејсонце, Модерен Дом Декорација Дневна Соба или Спалната соба Платно Печатење

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
12X24X2P 12X32X2P
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
4 колажи -33
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Точни димензии:
12X24X2p +12X32X2p
Слика Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
Слика Материјал:
зелено мастило печатење на платно
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
современото сликарство,:
Печатени Сликарство
Декорација:
Дом, Куќа, Hffice, Хотел, Ресторан,Спална соба,КТВ,Библиотека
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата