.

.

20pcs/set Мини Зелена Мелење Тркала Полирање Монтирани Камен Абразивни средства За Клупата Мелница Dremel Ротари Алатка Додаток 20mm

20pcs/set Мини Зелена Мелење Тркала Полирање Монтирани Камен Абразивни средства За Клупата Мелница Dremel Ротари Алатка

DEN 110.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Абразивни Диск
Број На Модел На:
мини мелење тркала
Големина:
20mm
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата