.

.

1M Прекрасната везови sequin ткаенина материјал злато сребро светкавиот ткаенини за облека партија настани табела ги опфаќа свадба оркестарот

1M Прекрасната везови sequin ткаенина материјал злато сребро светкавиот ткаенини за облека партија настани табела

DEN 379.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
tanmeluo
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
weft
Велур Ткаенина Тип:
sequin ткаенина
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
130 cm
Техника:
Плетени
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
sequin
Стил:
Цврста
Тип:
sequin
Материјал:
sequin
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц

Стоката во категоријата