.

.

Павле Cezanne Маслото Репродукција,рачно изработени маслото,мадам-cezanne-во-сино-1890,платно маслото,висок квалитет

Павле Cezanne Маслото Репродукција,рачно изработени маслото,мадам-cezanne-во-сино-1890,платно маслото,висок квалитет

DEN 1770.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
PC190
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
AllSource
Техника:
Рачно Насликани
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Стоката во категоријата