.

.

10pcs/број 3 ВО 1 Козметички Маскара Апликатори Водич Eyelash Чешел

10pcs/број 3 ВО 1 Козметички Маскара Апликатори Водич Eyelash Чешел

DEN 77.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
D0389-6
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Eyelash Curler
Количина:
10pcs
Големина:
110mm x 45mm x 5mm

Стоката во категоријата