.

.

СТРУЈА на DC Конвертор Регулаторот 12V да 5V 3А 15W Автомобил Led Дисплеј Напојување

СТРУЈА на DC Конвертор Регулаторот 12V да 5V 3А 15W Автомобил Led Дисплеј Напојување

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Пластични школка
Објектот Тежина:
32g
Објектот Големина:
6.50*2.70*1.40 cm
Интерфејс:
USB2.0
Напон:
12V
Специјални Функции:
СТРУЈА на DC Конвертор Модератор
Од Моќ:
15w
Бренд Име:
VODOOL
Име На Модел:
Други
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ

Стоката во категоријата