.

.

DoreenBeads Кристално Стакло Лабава Монистра Teardrop Транспарентен AB Боја Фацетирани За 17mm х 8мм,Дупка: Околу 1mm,20 Компјутери година нови

DoreenBeads Кристално Стакло Лабава Монистра Teardrop Транспарентен AB Боја Фацетирани За 17mm х 8мм,Дупка: Околу

DEN 97.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
B74644
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
19.4g
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
DoreenBeads

Стоката во категоријата