.

.

50pcs 21mm / 18mm Мешани модели Кристал Грб копчиња за шиење жени / мажи облека / декорација додатоци трговија на големо

50pcs 21mm / 18mm Мешани модели Кристал Грб копчиња за шиење жени / мажи облека / декорација додатоци трговија на

DEN 303.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
0 21mmMixed Случаен избор, 0 18mm мешани случаен избор
Тип На Производ:
Копчиња
Пластични Тип:
ABS
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Бренд Име:
Niucky
Број На Модел На:
P0301d-027m
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Големина:
18mm, 21.5mm

Стоката во категоријата