.

.

Бесплатен Превозот Белата Маса Стојат 68cm( 26.7) Свадба Маса централен Свадба цвет вазна Свадба декорација 10pcs/многу

Бесплатен Превозот Белата Маса Стојат 68cm( 26.7) Свадба Маса централен Свадба цвет вазна Свадба декорација 10pcs/многу

DEN 7176.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M
Стил:
Европа
Функција:
Tabletop Вазна
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
sweety

Стоката во категоријата