.

.

25*32*30мм ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

25*32*30мм ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

DEN 139.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
25*32*30мм
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други
ID:
25mm
OD:
32-милиметри
H:
30мм
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата