.

.

2 парчиња/многу 8мм Core Вежба Малку за Мермер Гранит Камен Материјал Цемент Синтерување Дијамант Малку

2 парчиња/многу 8мм Core Вежба Малку за Мермер Гранит Камен Материјал Цемент Синтерување Дијамант Малку

DEN 70.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
8мм
Материјал:
дијамант
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
84mm
внимание:
Користете го тоа,ве молиме бавно.
Предлагам:
Користете го со вода за да се излади

Стоката во категоријата