.

.

5Packs/Многу 3D Јасно Легура Кристал Лак Вратоврска Помине Уметност Парчиња DIY Украси 10Pcs/Пакет

5Packs/Многу 3D Јасно Легура Кристал Лак Вратоврска Помине Уметност Парчиња DIY Украси 10Pcs/Пакет

DEN 154.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
50pcs
Број На Модел На:
06-28196
Материјал:
легура кристал

Стоката во категоријата