.

.

Нерѓосувачки Челик Панк Шкорпија Pendant Ѓердан Против Алергија на Накит Хороскопски Шкорпија Ѓердан Подарок за Мажите

Нерѓосувачки Челик Панк Шкорпија Pendant Ѓердан Против Алергија на Накит Хороскопски Шкорпија Ѓердан Подарок за Мажите

DEN 133.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
VQYSKO
Pendant Големина:
68mm*44mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
BP1135
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Функција:
Расположение Tracker
Тежина:
35g
Должина:
55cm

Стоката во категоријата