.

.

Glyduino 10 КОМПЈУТЕРИ/1 многу TCRT5000 Рефлексивни Инфраред Оптички Сензор Фотоелектрически Прекинувачи Следење Сензор Модул

Glyduino 10 КОМПЈУТЕРИ/1 многу TCRT5000 Рефлексивни Инфраред Оптички Сензор Фотоелектрически Прекинувачи Следење Сензор

DEN 47.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Реј Сензор
Материјал:
полимер
Тип:
Оптичко-Електронски Сензор
Број На Модел На:
КМ-023
Излез:
Дигитален Сензор
Бренд Име:
Glyduino
is_customized:
Yes
Теорија:
Оптички Сензор

Стоката во категоријата