.

.

НОВИ 10PCS 2.2/2.4/2.5/2.55/3.0/3.175 мм Пченка мелење машина волфрам челик волфрам карбид мини крајот мелница гравирање CNC

НОВИ 10PCS 2.2/2.4/2.5/2.55/3.0/3.175 мм Пченка мелење машина волфрам челик волфрам карбид мини крајот мелница гравирање

DEN 185.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Сечење на работ дијаметар:
2.4 mm, 3.175 мм, 2d2 мм, 2d55 мм, 3.0 mm, 2,5 mm
Бренд Име:
VIDONIA
Дијаметар:
2.2/2.4/2.5/2.55/3.0/3.175 мм
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Тип:
Лицето Мелница
Број На Модел На:
/
Обложување:
TiCN
Вкупна Должина:
/

Стоката во категоријата