.

.

OKEEN 2 ПАРЧИЊА За Тојота Vellfire Alphard 30 серија Автомобил Задните LED Рефлектор Кочница Светла Црвена Леќа LED Браник Опашка Стоп Светло за Магла

OKEEN 2 ПАРЧИЊА За Тојота Vellfire Alphard 30 серија Автомобил Задните LED Рефлектор Кочница Светла Црвена Леќа LED

DEN 1200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
JHRB-87
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Материјал Тип:
ABS+LED
Бренд Име:
OKEEN
Специјални Функции:
LED Задниот Браник Рефлектор
Објектот Дијаметар:
3inch
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Производи Модел:
LED Паркинг Предупредување Стоп Светла Кочница
боја:
Црвени LED Задниот Браник Рефлектор Светлина
Автомобил Направи:
За Тојота Vellfire Alphard 30 серија
Автомобил Производител:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Тојота Vellfire Alphard 30 серија
Година:
Toyouta Alphard 30 Серија LED Светла Кочница
Тип На Објект:
Кочница Светла

Стоката во категоријата