.

.

12pcs/многу Натприродни Тематските Шарм Изјава Ѓердан тон сребро.

12pcs/многу Натприродни Тематските Шарм Изјава Ѓердан тон сребро.

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
ААА
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Должина:
50cm

Стоката во категоријата