.

.

30*38*40mm ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

30*38*40mm ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

DEN 187.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
30*38*40mm
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други
ID:
30мм
OD:
38mm
H:
40mm
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата