.

.

5pcs 6mm месо тело Волфрам Карбид Ротари Брус Малку Дрво Машина Поставите 50-60mm Должина

5pcs 6mm месо тело Волфрам Карбид Ротари Брус Малку Дрво Машина Поставите 50-60mm Должина

DEN 444.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
Ротари Точка Burrs
Бренд Име:
Mayitr
is_customized:
No
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Ротари Точка Burrs

Стоката во категоријата