.

.

0-18 МИЛИОНИ Новородените Деца Бебе Момче Девојка Патики Чипка Мека Единствена Деца Чевли Нови

0-18 МИЛИОНИ Новородените Деца Бебе Момче Девојка Патики Чипка Мека Единствена Деца Чевли Нови

DEN 54.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
Т-врзани
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Пол:
Унисекс
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Сите Сезони
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Платно

Стоката во категоријата