.

.

DoreenBeads Стакло Лабава Монистра Рамен Круг Јасно AB Боја Фацетирани За 14mm( 4/8) Диа,Дупка: Приближно 1.4 mm,20 Парчиња година нови

DoreenBeads Стакло Лабава Монистра Рамен Круг Јасно AB Боја Фацетирани За 14mm( 4/8) Диа,Дупка: Приближно 1.4 mm,20

DEN 138.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
B69522
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
34.6g
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
DoreenBeads

Стоката во категоријата